
Huisarrest, 10 verhalen van Schoolschrijvers
De serie Huisarrest is gemaakt door De schoolschrijver. De serie bestaat uit tien spannende verhalen over kinderen in quarantaine. Elk verhaal is geschreven én voorgelezen door een bekende kinderboekenschrijver: Maren Stoffels, Anna van Praag, Pieter Koolwijk, Marcel van Driel, Janny van der Molen, Pim Lammers, Sanne Rooseboom, Simon van der Geest, Enne Koens en Abdelkader Benali.
Huisarrest is uitermate geschikt voor leerkrachten om bij hun lessen klaar te zetten (groep 3 t/m 8) als extraatje of als rustmoment in een drukke online lesdag. In 10 minuten per keer maken de kinderen kennis met kinderboekenschrijvers met eigen vertelstijlen en de mooiste verhalen. En aan het einde geeft de schrijver nog een persoonlijke boekentip voor wie meer wil lezen. De boekentips staan allemaal in de online Jeugdbibliotheek.
Je volgt tien kinderen, die wonen aan hetzelfde plein. Omdat er een virus heerst mogen ze niet naar buiten en niet naar school. Omdat ze elkaar ook niet kunnen opzoeken, vertellen ze elkaar verhalen door het open raam. De serie is gebaseerd op de Decamerone van de Italiaanse auteur Boccaccio. Met deze serie is de eerste kinder-Decamerone geboren.
Totaal 1,506 keer bekeken, Vandaag 10 keer bekeken
No Comment